Hatip Mah. Ali Osman Çelebi Bulvarı Günaylar Ticaret Merkezi No:108/CC Çorlu / Tekirdağ, 59860 TURKIYE

Ultrasonik kesim, günümüzde özellikle gıda sektöründe hızlı ve pürüzsüz kesim yapmanın en etkili yoludur.  Ultrasonik kesim teknolojisi, endüstride hem ekonomik bir çözüm sunar hem de çevreci bir teknolojidir. Çünkü ultrasonik yöntem kullanıldığında, her hangi bir operatörün kesim yapmasına ihtiyaç kalmamakta hem de çok hızlı bir çözüm ortaya koyulduğundan iş süreçleri kısalmaktadır. Sonikel Ultrasonik, bu teknolojiyi otomasyon ile birleştirerek anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

UFC-P1 Genel Özellikler: Sonikel Ultrasonik 12 yıllık ultrasonik ve otomasyon tecrübesiyle gıda sektöründeki müşterileri için UFC-P1 makinesinin tasarımını ve üretimini yapmaktadır. Paslanmaz gövde ve titanyum alaşımlı bıçaktan oluşan UFC-P1 %100 gıdaya uygundur. Kaşar peyniri, petek bal, helva, kek, sandviç gibi yapışkan veya kolay kırılabilen gıdalarda bile pürüzsüz ve hızlı kesim yapması sebebiyle çok sık tercih edilir. Yükleme ve boşaltma alanındaki bantları sayesinde üretim hattının yanında kolaylıkla kullanılabilir, hatta üretim hattına entegre edilebilir. UFC-P1 kesimi yapılacak gıda ürününün ebatlarına ve ürün cinsine göre özel olarak tasarlanabilmektedir.

Frekans: 20 kHz
Çıkış Güçleri: 1000W / 2500W
Besleme Gerilimi: 230V / 50-60 Hz
Ayar Opsiyonları: Kesim Süresi / Kesim Boyu / Konveyör Bant Hızı / Bıçak Hareket Hızı / Operatör Şifresi / Reçete Hafızası

Dökümanlar
UFC-P1 Katalog